"БАГИРА" ветеринарная клиника

"БАГИРА" ветеринарная клиника

Рейтинг: 
2.7 (29 голосов)
Контакты: 

г. Умань, Ленина ул., 68
тел.:(4744)3-30-27

Категория: 
Ветеринарные клиники

Отзывы

Сколько стоит стерелизация кошки?
Чудові лікарі, які добре знають свою справу. Дякуємо. Дінарій та його господарі
От передозировки препаратов после кастрации умер кот.Обратился в Гос департамент ветеринарной службы Украины,сделаю все что-бы аннулировали лицензию этой клиники.
Очень довольны, Мася в полном порядке, спасибо)))
Зверталась в цю клініку двічі. Перший раз з лишайчиком біля вушка. Дали нам прививочку, прописали лікування, детально все розписали і пояснили, що робити. Так як я з іншого міста і їздити часто не маю можливості. Вдруге їздили, коли кошатко перестало пісяти. Я позвонила спочатку на мобільний, мені дали вичерпну відповідь і порадили, що робити терміново, так як була неділя вечір, не встигла б приїхати в Умань. В понеділок вранці нас вже чекали, зробили все, що треба, прописали ліки, порадили дієту, дали настанови, яким чином на подальше уникати по можливості переростання застуди в МКХ. Завжди можна зателефонувати і отримати пораду стосовно питань здоров'я тваринки. Клінікою дуже задоволені! Персонал хороший! Користуємось лише їх послугами!
Лікарі зовсім некваліфіковані й байдужі до здоров'я та стану тварини. Якщо не розумієте, що і як лікувати, то краще взагалі не беріться за лікування. Порада власникам-наведіть лад у своїй клініці!
Люди, звертається до вас ветлікар, якщо у тварини лишай, то ніяка вакцина його не лікує, слід користуватися лише протигрибковими препаратами, аналогічно як і в людській медицині, мені не відомі випадки, щоб там лишай лікували вакцинами. Нажаль через теперішній економічний стан населення, більшість людей не мають змоги придбати якісний із тим саме ефективний препарат, і купують не дорогі препарати, які малоефективні, а й до того щей і токсичні. Нажаль на нашому ринку безліч (близько 80%) таких препаратів. Будьте обачними і не економте на здоров'ї вашого улюбленця.
Врачи не знают что у животного,относятся к больному животному ужасно,не жалея.Лечат так что еще становится животному хуже,и берут немалые деньги.Не умеете,не знаете,не беритесь.....Просьба поменять персонал.....Дальше посмотрим как обратит внимание начальство.....Это очень важно.
Спаибо за терпение ветврачам!Даже не потребовались процедуры -запор прошел при осмотре.
Кілька років тому стерилізували собаку. В результаті вони залишили тварині яєчники ( що , як виявилося неправильним) і вона все одно текувала . Вони прооперували і не призначили своєчасно антибіотики , з‘явилися спайки, які по цей день дають про себе знати . По цей день моя собачка періодично хворіє запаленнями , які важко вилікувати . Також, через неправильну стерилізацію тічка іноді супроводжується судомами. Як люблячому хазяїну , мені дуже важко за цим спостерігати . НЕ шановні лікарі клініки Багіра, будь ласка , перестаньте займатись цією справою , ви НЕКОМПЕТЕНТНІ. НЕ РЕКОМЕНДУЮ !!!

Оставить отзыв