Ветеринарная клиника при Ровенской государственной региональной лаборатории ветеринарной медицины

Ветеринарная клиника при Ровенской государственной региональной лаборатории ветеринарной медицины

Рейтинг: 
2.9 (8 голосов)
Контакты: 

г.Ровно, ул. Макарова, 12
тел.:(097) 582-74-22, (066) 170-92-14, (067) 609-74-22

Категория: 
Ветеринарные клиники

Отзывы

Огромная благодарность за спасённую жизнь нашей немолодой собаке, пуделю - настоящим Айболитам, ребятам из клиники - Сергею и Василию(т.0661709214 и т. 0676097422). Отозвавшимся на крик о помощи,почти в ночное время, после бездействия и непрофессионализма врачей из одного района Ровенской области. Диагноз - пироплазмоз, собака трое суток, обезвоживание, темперетура 42, рвота и паралич на задние лапы и... полностью угасание. Вытащили буквально с того света и в течении месяца восстанавливали и лечили печень. Так, как живем в другом городке, особая признательность за внимание и консультации, как очно, так и по-телефону. Просто душа радуется, что такие молодые ребята и просто на своем месте. Настоящие профессионалы. Низкий поклон вам! Теперь мы и все наши знакомые владельцы собак, знаем куда обращаться. СПАСИБО!!!
Супер Айболіти!!!
Кращого лікаря ніж Сергій Григорович не знайти!!! Професіонал, лікар від Бога!
Дуже погано , що в місті немає, клініки куди можна звернутися за невідкладною допомогою в святкові дні чи в нічний час.Не знала , що є такі лікарі " від бога".Собака захворіла на Паску .Із-за вихідних було втрачено час. Два дні це ще не так багато.З розпачe- кинулась в найближчу лікарню. Вважаю , що якби звернулася до цього лікаря то пироплазмоз він вілікував -би. Собака не була старою і безнадійно хворою . Собака рухалася, реагувала на все була адекватною.Собака пожовтіла в процесі лікування Рухалася вона самостійно до останнього дня її життя.Криза минула на четвертий день лікування.До цього часу не можу собі пробачити, що повезла її тоді "Заліковувати" .Собака всією поведінкою показувала , що їй краще, Зменилась жовтизна , язик був рожевим , але їсти вана ще відмовлялась.Але нас ще капали і кололи з дні, собака вже не тільки не додила в туалет , але і не пила.Після восьмої крапельниці і уколів вона ще десять метрів пройшла і в неї відмовили ноги .Помирала весь вечір в страшних муках. .Можливо ми все самі пережили б .Лікар запевнив, що я зробила все і навіть більше , щоб її врятувати.А чи все зробив лікар? У всьому я звинувачую тільки себе , що не повірила своїй собаці, що вона хоче жити.Я не цікавилась , якими препаратами лікують мою крихітку, я повністю довірила її лікарю, А тепер відчуваю безкінечну муку і провину за те що її смерть на мені.Бо коли заводиш собаку , то в першу чергу потрібно знаходити для неї і лікаря " ВІД БОГА" . І як би я відвезла іі до Сергія Григоровича то моя собака була б врятована. Після того горя , що я пережила і ще переживаю, дуже багато " собачників " казали , а чого ти не поїхала на Макарова і зараз коли вже нічого не змінити дуже жалкую .
в собакі був ентерит.капали декілька днів-скажи що.невижеве навіщо берете гроші.ні собаки ні грошей.
Увага!Ветеринар-Вбивця-Джумига Сергій Григорович.Пошкодуйте своіх тварин і ніколи не звертайтесь до даноі людини.Через неправильне лікування помер мій собачка.Невміє діагностувати,у ньго немає досвіду і зань ,халатний ,безграмотний мучитель,його неможна допускати до тварин.
Сам о себе пишет-чудо-волшеник.Лечил моего лобрадора неделю,от одной болезни,а оказалось другая.Финал-пса нестало.Ну и деньжат взял,,,Мама негорюй,,Сама себя веню ,подругу послушала.Сколько лет ходила к одному ветеринару мужчне постарше ,захотела на прием к молодому,дура-баба.Совет для всех-обращайтесь к другим врачам.
Незнаю як ,так можна взяти за операцію безпритульного собачати 1700 гривень.Тобто поставити пластину у кістку при переломі.І 850 щоб зняти.Собачка належала одному з Рівненських притулків.Робіть виснновки шановні власники менших наших братів.Сором і ганьба лікарю від ,,Бога,,
Джумига залікував мого котика до смерті.
Вся суть слова "коновал" це про нього. Пожалійте тварин. Ставлячи діагноз тварині має тільки одну мету - як вас обманути, щоб ви йому побільше грошей лишили. Клініка - лохотрон.
Ходила з собакою на крапельниці,щоб совість не мучала робили все можливе і неможливе,грошей багато витрачено і молодий пес помер.Можливо,комусь лікар допоміг,мені-ні,тому не раджу,з новим улюбленцем піду до іншого більш приємного та кваліфікованого лікаря
два роки назад довелося терміново звернутись по допомогу.я тримала елітну птицю (курей) почалась проблема:курка здарова все добре а зранку лежить або рухається досить важко через1-2 здихає, зранку вийшла кормити з півнем та ж історія я за нього і в дану "клініку" приїхала хвилин 20 чекала внизу поки спуститься хтось з лабораторії спустилась краля ПОВІДОМИЛА,ветлікаря у них не має(у відпустці) а щоб до них попасти треба направлення з Малорівненської я з півнем їду туди лікар відразу прийняв дав направлення ала я ще й працювала (держслужба через кабінет проходило чимало людей) тому змушена була поїхати на роботу(з півнем ) за хвилин 10-15 до перерви я зателефонувала в лабораторію чи можна приїхати мені сказали що вже пізно треба тільки зранку залишила півня в кабінеті наранок знову відпросилась приїхала а мені ЦЯ КРАЛЯ каже Я НЕ МОЖУ ПРИЙНЯТИ ПІВНЯ БО ВІН ЩЕ ДИХАЄ І НАПРАВЛЕННЯ ВІД ВЧОРАШНЬОГО ЧИСЛА?!? ніби то людина ще й з якоюсь освітою і їй важко було відкрити рота і пояснити все відраз всі вимоги !!! поки додому доїхали півень здох ОСЬ ТАКА КЛІНІКА ХАЙ ЇЙ ГРЕЦЬ
вчора була вперше та в останнє.. Не знаю як кому.можливо цей лікар до знайомих відносиця нормально. Але відразу з порога почались притензії чому я приїхала з собакою без попереднього дзвінка. В кабінеті брудно капєц просто. Рукавичкі даже не міняє так в лайні від інших тварин продовжує працювати у мого собакі стан дуже тяжкий,віднісся як не до живої тварини а як до непотрібу якогось. Капельницю поставив...капав дуже бистро шо собаку трусити почало..шо капав шо колов нічого не каже..а як питаю то веде себе як бидло гаркає в відповідь. Собаці стало погано і мабуть шось боліло бо почав скулити і гризти мене за кросівок чого ніколи не робив,потім свій поводок все підряд і скулив дуже.. Я кажу лікарю шо йому шось болить чи шо це робиться у відповідь все запихайте в машину і їдьте.на сьогодні стан у собакі не кращає весь день лежить . Якщо опсиувати все то дуже довго. Скажу так в лікарні грязно ніхто не прибирає після прийому тварин для наступного прийому. Мабуть там і градусники не миють не лише рукавичкі тіж самі.куди дивиться сан.станція не знаю....але порядок залежить від лікаря... Сам лікар бидловатий,нервове хамло,грубе відношення як до тварин так і до людей,занадто сильно високомірно себе ставить..тобто я лікар а ви ніхто і т.д.він не розуміє шо для мене і багатьох власників це не просто собака чи кіт ...а члени сім'ї на рівні зі всіма дома.це також наші діти і ми їх любимо. Я боюсь уявити шо він там і як з тими тваринами робить якшо вдруг поруч нема господаря. Я ще не бачила де б не була. Ворогу не раджу везти свого улюбленця в цю клініку.бо може буи біда з таким лікуванням як там. Кожна катюга почучить по заслузі.на все свій час
Вчора звенулись в клініку з котиком, відкритий перелом з зміщенням.Лікар Діма зробив операцію, сьогодні котика поховали.....без слів.....
кому не подобається - шукайте іншого! Що стосується складних випадків - ми в Рівному за багато років кращого не знайшли. може й серед ночі в разі потреби приїхати. Оплата завжди справедлива. Завжди в курсі новітніх методів лікування.
Ми до нього звернулися у листопаді 2017. року. У собаки був інтерит. А лікував нас від кліща. У той момент в нього була своя дуже велика проблема-не їхала машина.Навмання дав уколи і начебто зробив аналіз. На наступний день позвонили, що собака лежить і їй не краще. Він сказав:"А я що!? Так і буде". Ну як результат-собаки немає.
Позвонил к человеку за консультацией. Зная, что такого рода звонки заканчиваются, в частности, исключительно вариантом визита к врачу с собакой, получил в полной мере врачебный совет в отношении быстрого реагирования на травму роговицы глаза животного. Сергею Григорьевичу ещё раз большое!!! спасибо!
З першої хвилини розмови - грубість і хамство, різко відчувається неповага до потенційного "клієнта".Не зацікавлений в допомозі.Не раджу з ним зв'язуватися,бо наслідки можуть бути плачевні.
Я працівник зоо, зоозахисники-рятівники приходять і розповідають історії що навіть для дворових тварин немає знижок, платять повну вартість, а відношення не як до тварин а як до непотрібу. Коли претензії - можлива нецензурна лайка. Наприклад жінка йшла побачила як кошеняті затушили об око бичок від сигарети, вона не пошкодувала грошей замовила таксі поїхала до Джумиги рятувати, вона стоїть з кошеням чекає, а джумига не спіша гортає соцмережі в телефоні. Жінка каже робіть щось а не в телефоні, на що почула відповідь яке ваше діло. Далі він зашив око за 800грн, поки приїхала око відкрилось, вона його везе назад на наступний день, вже не платить щоб зашив (це ж його така якість шва була) то він по живому зашив без знеболення, жінка кричить що ви робите, а він каже ти вже задовбала мене з своїми бездомними бродягами. І все, вона пішла від нього і око знову відкрилось. Джумига = тварюка.
Ніколи , запам’ятайте ніколи не ведіть своїх тварин туди до ДЖУМИГА СЕРГІЙ!!! Любить знущатись над тваринами!!!!
Ветлікар Джумига у першу чергу переслідує наживу.Хамське ставлення до власників тварин спантеличує з першої миті.У нашому випадку був некомпетентим, не долікував собаку- вигнило півчерева.Було втрачено час та гроші марно.Нікому не раджу цього спеціаліста.
А як йому працювати? Безкоштовно чи що?

Оставить отзыв