Ветеринарная клиника 'iVet"

Ветеринарная клиника 'iVet"

Рейтинг: 
4 (15 голосов)
Контакты: 

м. Київ, бульвар Дружби Народів, 16.

Орієнтири: станція метро «Дружби Народів», вхід з вулиці Чеської, при в’їзді в гаражний кооператив «Академічний» за будівництвом житлового комплексу «Печерський квартал».
Тел.: 044-331-31-01; 094-831-31-01; 050-805-96-07; 067-194-32-11.

Режим работы: 
8.00-20.00 ежедневно (без выходных)
Сайт: 
ivet.com.ua
Категория: 
Ветеринарные клиники
Ветеринарные аптеки
О компании: 

Запрошуємо до ветеринарної клініки «iVet» на Печерську

Наш пріоритет – здоров’я Ваших улюбленців.

Наша клініка виконує всі дії з метою забезпечення фізичного і психологічного здоров’я Ваших тварин. Для цього ми, перш за все, звертаємо увагу на стан центральної нервової системи, вищої нервової діяльності та імунологічний статус тварини. Ці функціональні системи, в основному, забезпечують підтримання організму в фізіологічному (здоровому) стані. У клініці діє сучасна діагностична лабораторія, яка виконує дослідження крові, сечі, калу та ін. визнаними в світі методами, здійснює електрокардіографічні, рентгенологічні дослідження, що дозволяє поставити точний діагноз та проконтролювати стан Вашої тварини. Всі терапевтичні та хірургічні маніпуляції проводяться за новітніми методиками. При необхідності ми залучаємо до співпраці провідних спеціалістів ветеринарної медицини м. Києва.

Колектив клініки намагається щонайповніше задовольнити потреби Ваших тварин на основі гуманного відношення до них і максимально порозумітися з їх власниками.

Чекаємо на Вас з понеділка по суботу з 8-ї до 20-ї години.

ЦЕНТР ДОПОМОГИ БЕЗПРИТУЛЬНИМ ТВАРИНАМ І ТВАРИНАМ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ГРОМАДЯН
Розуміючи гостроту ситуації з безпритульними тваринами, нелюдяним відношенням до них окремих осіб ми започаткували програму допомоги волонтерам, які займаються вирішеннями проблем бездомних тварин. Допоможемо стерилізувати, вилікувати та знайти тварині господаря.

Йдемо назустріч пенсіонерам та малозабезпеченим людям – допоможемо із стерилізацією, вакцинацією від сказу та лікуванням їхніх улюбленців.

Програма проводиться за окремим прейскурантом, що близький до собівартості ветеринарних послуг. Всі безпритульні тварини піддаються обов`язковій вакцинації від сказу. Операції та лікування згідно програми проводиться за попереднім записом за телефоном 044-331-31-01 та при наявності відповідних документів (волонтерське посвідчення, пенсійне посвідчення).

Отзывы

В этой клинике мы стерилизовали собаку.Все прошло прекрасно!в полдень собаку прооперировали,а к 18 часам она уже стояла на своих лапках и во всю виляла хвостом. Врачи очень внимательны к животному.Нам отвечали на все вопросы очень простым и доступным языком. Только положительные эмоции. И еще,немаловажный для меня показатель - очень душевная атмосфера(животное ни капельки не волновалось). Спасибо за сохраненное здоровье моей любимицы! Трокоз Андрей Викторович - серьезный,внимательный,добрый человек и прекрасный врач!
5 лет назад Трокоз Андрей Викторович спас жизнь котёнку которого я нашла умирающим на улице. У неё был разрыв кишки (от удара в дивот скорее всего) и уже начался перитонит. Так как я была студенткой и с деньгами было очень туго, он прооперировал котёнка практически по себестоимости и забрал домой на выхаживание. Кошечка выжила! Я забрала её домой уже через неделю. Я сделала ей прививки, нашла хозяев и не смогла отдать. Так и живём вместе. Она стала настоящей красоткой, моей лучшей подругой. Умнее кошек я в жизни не видела. С тех пор больше не болела. Спасибо Вам огромное! Я постоянно вспоминаю о вас! Вы не просто врач, а Человек с большой буквы!

Оставить отзыв