Ветеринарная клиника и аптека

Ветеринарная клиника и аптека

Рейтинг: 
4.1 (7 голосов)
Контакты: 

г. Ровно, ул. Театральная, 9
тел.: +380 (362) 22-10-18

Категория: 
Ветеринарные клиники
Ветеринарные аптеки

Отзывы

Телефон клініки змінено на 40-10-18 та додали моб.0977169363
В этой буде на все случаи и при всех болезнях дают три препарата.Белый,крассный и прозрачный,только от них никакого толку,животное как болело так и болеет.200 гривен за каждый раз ,это уже слишком.
Обратилась со своим щенком ротвейлера, были проблемы с задними лапами. БЕЗ АНАЛИЗОВ, БЕЗ СНИМКОМ, был поставлен ДИАГНОЗ - РАХИТ!БОЛЬШОМУ, КРАСИВОМУ ЩЕНКУ!!!! И сразу- без моего согласия, капельницу ценку и рецепт выписал, обещал что за неделю щенок будет здоров! Но по скольку я к этому "великому доктору" я обратилась уже зная , что у моего щенка дисплазия тазобедренного сустава, я была в шоке от такого мошенничества!!!! НИКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ОБРАЩАТЬСЯ В ВЕТЕРИНАРКУ НА РЫНКЕ ДИКОГО!!!!
Рудич Олег Володимирович - лікар, що продовжив життя моїй киці вже два рази. Першу операцію він зробив у 2013 - вже ніхто не брався. Другу - тиждень назад. Киці майже 18 років, у неї була пухлина - видалення пройшло успішно. Лікаря Рудича Олега Володимировича - ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ як хорошого ветеринара.
моїй киці два рази у цій клініці робили операції за які вже ніхто не брався - 5 років тому і нещодавно. Завдячуючи Олегу Володимировичу моя Клякса таки напевно доживе до свого вісімнадцятиріччя :). Лікарі професійні, з увагою і розумінням відносяться як до тваринок так і до господарів. ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ всім цей заклад !!!!!!!
Прийшли ми в клініку з діагнозом "мастопотія" (нам 6р.тоді було), начитавшись форуму думала все, моя котяка вже своє віджила, лікарі сказали що треба оперувати, оперувати я зразу побоялася,тому просила зробити ще щось тількі нерізати зразу, рішення ми знайшли:кололи її препарати (не памятаю назву" з квітня місяця по червень, і пухлини всеж,розійшлася посністю.В червні ми всеж її стерилізували щоб хвороба невернулася і тепер ми їмо,граємось та дуріємо як нічого і небуло. Дякую дуже лікарям,здоров'я вам міцного.
Залікували мою собаку до смерті, помирала в страшних муках. Вини не визнали, зате грошей заробили.
23.05.2019 року моїї кицюні Олег і Саша проводили операцію по видаленні піометри матки так як киця у нас інвалід.Вони і я вагалася як усе пройде.ДЯКУЮ їм операція пройшла успішно і дуже гарно зажив шовчик.Так як у
Звернулася в ветклініка з проблемою грижі з той тер'єром Ветеринар Олександр розказав і настрахав які проблеми у моєї собаки .Запропонував вирвати ікла.видалити зубний наліт.стеріалізувати.І ВШИТИ ГРИЖУ .З хорошим наркозом буде коштувати 800-1000гр. Прийшли на операцію сказав.операція триватиме1год." гуляйте".Прийшла на 20хв.раніше собачка вже відпочивала. Обрізали нігті ( я не просила) вирвали зуби.( наліт не чистили але порахувати в ціну) стеріалізували і " ушили" грижу.дали на зуби капати РОСІЙСЬКИЙ препарат.і 5шт пігулок Заплатила 1600гр І тільки в дома я побачила що ГРИЖУ ніхто і не чіпав. Я вислала фото. На що ветеринар Олександр.сказав " вибачте.то людський фактор.я ушив пупову грижу " Я в шоці. Зашив там де не треба.Прийшли знімати шви.Так у них немає саморозсмоктучої нитки."взяли ще 30гр. "Прийдете через місяць вшиєм те що треба" КОНОВАЛИ ВИ А НЕ ВЕТЕРИНАРИ.Вам тільки від вошей свиням пігулками торгувати Тепер знову наркоз.А вона у мене дуже маленька і тендіткна.крохотулєчка моя.. А інший працівник цієї " будки" з криком мене переконував вакцинуватися від сказу.хоча моя собачка " живе" на руках наших.сама не гуляє. Друзі обходьте цю " будку" тут працюють бариги.без пам'яті.Прийдете з одною проблемою.вийдете з трьома.

Оставить отзыв