Ветеринарная клиника

Ветеринарная клиника

Рейтинг: 
1.6 (86 голосов)
Контакты: 

г.Ровно, ул.Орлова, 15
тел.:(067)736-19-10

Категория: 
Ветеринарные клиники

Отзывы

Чудовий лікар!
Мене лікар та мого пса влаштовує на всі 100%,неодноразово лікував,все добре.
дивно читати відгуки неадкватних людей.неодноразово звертався в клініку на орлова.враження дуже приемні.в клініці чисто,охайно.мій собака декілька місяців кашляв прийшовши на прийом лікар поміряв температуру, послухав легені, взяв кров на аналіз, поставив діагноз - назначив лікування за два дні собака перестав кашляти. велике спасибі віктору андрійовичу.
У мене шиншила.Це настільки делікатна тварина,дуже важко піддається лікуванню,чи корм не якісний зїла чи, син на вулиці перегуляв з нею та захворіла,ні апетиту ні реакції на оточуючих.Чула за лікаря на Орлова,викликали додому,прийшов швидко з усім необхідним,позаглядав в рота,носа,виміряв температуру,послухав,вколов укол.Через декілька годин наш звір ожив.Велике дякую.
віктор класний доктор.постійно ходжу зі своім собакою----все влаштовує.
Ті, що пишуть хороші відзиви про цю клініку, просто не були в інших. Сходіть, подивіться, порівняйте, і я не сумніваюсь, що ваша думка зміниться. Ви ж не будете заперечувати, що чистота, стерильність, порядок, пунктуальність, ведення картотеки, уважність та любов до тварин, точність та правильність встановлення діагнозів, відповідальність за свої дії - це повинно бути присутнім в кожній клініці. Але чи є все це тут? Звичайно, це ваше право обирати клініку, особисто я після того як побувала в інших клініках, сюди не повернусь.
незнаю про що,пишуть незадоволені ,а мене все влаштувало.Перед прививкою лікар виміряв температуру,запитав чи ми прогнали глисти.Записав у журнал наші реквізити ,видав паспорт на собаку де поставив печатку.Попередньо нас агітували звернутися на Гурь'єва.Там прививка 220, а нам зробили 130грн.Тим бїше ми живем поряд.
У нас в Рівному три приватних ветеринари мають власні клініки.Це-Худа, Копилов,Павлюк.Всі інші орендують приміщення.Молоді ветеринари досить розпіарені ,а навики слабенькі мають.Дивно чути ,коли мені потрібно була допомога,і одна волонтерка з північного так настирливо переконувала мене звернутися до однієі ветеринарши,що я був в шоці. Страрі знайомі дали рекомендацію їхати на Орлова.Ви знаєте,мені дійсно там сподобалося.Стерилізація кішки пройшла успішно забрали її на третій день.Лікар ДУЖЕ приємний.
рік назад ходила з хворим котом, він його ледь оглянув і все, ніяких аналізів, ні професійного огляду, виписав звичайні, як вияснилось вітаміни,дорогущі, здоров'я улюбленця не покращилось, прийшлось звертатися до іншого лікаря
Хороша клініка,хожу завжди по препарати собі особисто та для своїх улюбленців.Власники,піклуйтесь про своїх тварин та вчасно звертайтесь до лікаря.Хворій тварині так як і людині,цінною є кожна хвилина.Дякую!
Ходимо на Орлова більше 20 ти років.Зауважень немає,особисто на днях спілкувався з Віктором.Віктор повідомив ,що з травня місяця в інтернеті на сайті help animals в Рівному була написана брудна стаття і викладені особисті фото з ганебними надписами.Фото були скачені із зламаноі сторінки вк.Автор статі Інка Хатор і її друзі вк.Дана особа на своїй сторінці піарить певні нові клінікі ,крім того під причиною волонтерства займається шахрайством ,виставляє фото найдених котиків,собачок із жалісною історією просить про допомогу фінансово.Де зразу підкріплені реквізити карточки приватбанку.ПЛатіть люди шахраям.І якщо лікуються то теж у певних ветеринарів.Отлант де за операцію здорової тварини взяли тисячі грн.Є інша ветеринарша на Гурьєва...
Хочу подякувати Віктору Андрійовичу за врятованого котика, від усієі сім'ї Семенюків.
У нас сталася трагедія,нашу таксу погриз великий собака.Номер клінікі на орлова моя дочка найшла в інтернеті.Дійсно лікар нас приняв пів першого в ночі.Ушкодження у нашого песика були настількі важкі,що довелося оперувати ,зашивати кішки,мязи,шкіру.Це дійсно був справжній жах,уявіть я це все бачив на власні очі,там живого місця небуло,все розірвано на шматкі.Чесно кажучі я вже думав що,песека неспасемо.Але завдякі вмілим діям Віктора Андрійовича наш маленький улюблениць знову радує нашу сім,ю.Я дійсно рекомендую клініку на Орлова,і велика подяка лікарю.
Ветврач который любит жывотных и не брезгует ими не может плохо лечить.Чужая голова хорошо,а своя лучше.Виктор Павлюк ветврач от Бога не мешайте ему работать.Перестаньте его чернить.
На автотрасі біля Грушвиці ,я підібрала маленького песика що,стогнав і стікав кров"ю.Почала набирати номери клінік ,один хто підняв телефон у пів четвертого ночі- це лікар Віктор .Дуже важко було дивитися на тварину, що мучиться,це просто нестерпно,я просила приспати песика.Залишивши у клініці сама поїхала у Київ ,бо дуже поспішала.Через два тижні, я знову навідалася у клініку щоб віддати кошти за послугу ,вночі була тілька картка і лікар сказав -"Колись віддасте"Відкривши калітку я побачила біля сходів те саме собачення тільки зі спицею у правій нозі і в гіпсу,воно дивилось на мене своїми вірними очима,в мене з очей потекли сльози і задушило в горлі від хвилювання.У ту туманну ніч лікар Віктор нестав присипляти собачення,а зробив йому операцію,відходив після операції і назвав його благородним ім"ям Марсель.Я запитала ,хто жоплатив лікування Марселя?На це лікар мені відповів: що,у собаки небуло грошей,а жити він дуже хотів.
Живу в районі північний і знаю Віктора Андрійовича вже 5 років як хорошого спеціаліста Постійно хожу на прийом і лікар цілком влаштовує Я знаю що на сайті Хелпс анімалс в Рівному, та Рівненський приватний притулок Надія мої позитивні коментарі і моїх знайомих блокуються адміністраторами цих груп. Прру не звертати увагу на негативні відгуки.
Врятував нашого котика,спасибі лікарю.Раджу всім .
Розводжу та продаю собак ,тому на Орлова буваю часто: вакцинації,консультації та за різними препаратами приходжу часто.Жодного разу не помічала,щоб Віктор був п'яним,приємний чоловік.
Нерозумію відверто неправдиві негативні відгуки, думаю це справа рук конкурентів. Лікар дійсно хороший, робив котику операцію (був перелом в коліні), поставив спицю, гіпс. Зараз кіт бігає і навіть не кульгає. Взагалі не кульгає. Зараз ще носимо кішку, теж все на високому рівні.
Хочу поблагодарить Виктора Андреевича за спасеного малиша экзота.
Я проживаю в районі ветклініки, що знаходиться по вул. Орлова 32а, вже 18-й рік. Неодноразово протягом цього періоду зверталася за ветеринарною допомогою зі своїми домашніми улюбленцями в цю ветклініку до лікаря Павлюка Віктора Андрійовича. Лікар проводив кастрацію кота, стерилізацію кішки, іммобілізував гіпсовою пов"язкою кінцівку морській свинці. Я задоволена наданими послугами, і зараз я також постійно звертаюся в цю клініку для проведення профілактичних обробок котам (вакцинацій, дегельмінтизацій, обробки від ектопаразитів). Раджу всім лікувати тварин у лікаря Павлюка Віктора Андрійовича.
Нам порадили цього ветеринара коли захворіла наша киця. Возили її на лікування до нього і слава Богу киця одужала. дивно чому стільки негативу в його сторону...
Спасибо огромное доктору за нашего кота. У нас был перелом бедра, последствия наезда авто. Мы сами из г. Сарны, доктора нашли благодаря интернету и хорошим отзывам людей, которые оставили здесь свои комментарии. Перезвонили , спросили, что нам делать. Доктор сказал сделать рентген и если перелом срочно к нему, рассказал как транспортировать животное, чтобы не было теплового удара. Сделал нам сложную операцию, поставил спицу, расписал лечение, рассказал как нам ухаживать и что нам придётся теперь потрудиться. Пока мы ехали домой доктор перезвонил 2 раза, спрашивал как кот и затем звонил на протяжении 4 дней. И сейчас перезванивает, интересуется. Наш кот уже наступает на лапку со спицей в бедре, сам залазит на диван. Спицу снимать едем через 2 недели, но уже сейчас виден результат работы доктора. Спасибо Вам за ваши руки и золотое сердце. И спасибо людям за хорошие отзывы, они помогли нам найти теперь уже нашего доктора.
Привозили нашего котика с шерстью, которая стала редеть, без соскоба сразу же поставил диагноз-лишай, назначил лечение, которое не помогло, а только усугубило состояние. Обратились в клинику в парке Шевченка, доктор поставил диагно- аллергические дерматоз в связи со с сменом корма, назначил адекватное лечение, диету+ витамины и через месяц шерсть возобновилась стала блестеть. Не рекомендую доктора Павлюк с ул.Орлова могли из-за этого доктора потерять любимого питомца.
дивне створіння Катя чи Тоня ітд..яка у тебе бурхлива фантазія,то адміністратор грубіянка(якого немає)то кота з лишаєм видумала,якого взагалі не було.Наступного разу,як будеш знову негативний відгук писати,прочитай ветеринарну літературу і придумай щось цікавіше))).П.С від лишая коти не гинуть)
Сам з Бармаків. Мою собаку 3 тижні тому збила машина. Я прочитав позитивні відгуки про даного лікаря і вирішив звернутися саме до нього. Не шкодую. Перелом у стегновій кістці лікар визначив навіть без допомоги рентгена, що мене сильно вразило. Лікар зробив операцію - поставив пластину. Пішов уже 4-й тиждень собака потрохи стає на ножку. Ножка рівненька. Дуже вдячний Віктору Андрійовичу. Буду радити даного лікаря всім.
Зашел на Орлова после работы за консультацией, "доктор" был откровенно пьян, путал слова и не мог связать и двух предложений, сказал приходить завтра. К такому "специалисту" я ни ногой.
ох,стільки спроб обмовити лікаря,та все марно...!P.S іди в буду і не гавкай ))))))
Виктор, да не обращайте Вы внимания на подобную чушь! Мне еще понравился отзыв о том, как Вы вырезали яичник кошечке, а её либидо не угомонилось))Народ, а вот вообще стерилизовать, кастрировать и т.д.. и т.п. - это ваша "любовь" к животным? То есть врач - "козёл", а вы - просто душистые гладиолусы, безумно любящие животных? Доктор, о Вас много и хороших отзывов, вот их и читайте! Удачи Вам и всем, чьи любимые питомцы приболели!
Через цього псевдолікаря померла наша маленька. Через його операцію відкрилась внутрішня кровотеча, на наступний день її не стало. Ми йому звонили, питали чому собака вмерла то він щось там побурчав і став нам погрожувать. Потім ми знову звонили по цьому телефону ******* щоб знову запитати, то цей псевдолікар навіть трубку не взяв!
ДАЮ ВІДПОВІДЬ-----ВІДВЕРТО БРЕХЛИВИЙ І ВИГАДАНИЙ ВІДГУК ЯК І ВСІ ІНШІ.ДАНІ ОСОБИ НІКОЛИ У МЕНЕ НЕ ОБСЛУГОВУВАЛИСЯ.
Обратилась в эту клинику с котиком.Здесесь доктор поставил правельный диагноз чего не могли сделать в других ветеринаров.Лечили пять дней,В итоге мой малыш пошел на поправку.БОЛЬШОЕ СПАСИБО ВИКТОРУ АНДРЕЕВИЧУ.
Дякую лікарю за врятованого котика.. раджу всім!!!
Доброго дня, читаючи всі відгуки, я по правді вражена..... Я сама з міста Житомира наразі гостюю в Рівному, так склалося, що якраз строк для прививки мого улюбленого песика, і зараз шукаю клініку де б можна було провести вакцинацію...Переглядаючи інформацію в інтернеті, в мене склалося враження що в Рівному проходить батл між вет.лікарями, які замість того щоб лікувати, одне одного гадять.... Не може бути клініка погана чи хороша 50/50, тут або ж переважая хороше або жпогане, а на ваших форумах це жесть просто.....Люди, є хоть одна адекватна людина яка напише правду???? Я навіть вирішила, що в рівному нема ні одного лікаря якому можна довірити свого маленького йорка (((((
Добермана врятував від кліща дякуємо. Порізану лапу ввечері зашивати відмовився сказав хай пристариться! Купірувати вуха відмовився зіславшись на відсутність лекал. Людина приємна.
Советую этого квалифицированного опытного врача, относится к работе со всей душой. Стерилизавали у него наших двух котиков, остались очень довольны. Даже после того как уехали он звонил и спрашивал за здоровье любимцев . Желаю чтобы таких врачей было побольше в нашей стране и не только ветеринаров.
принесли кота,який не міг попісять, цей ветеринар залив йому якийсь розчин через крапельницю, що кот став пузатий,як бочка, не сказав, шо то таке, від чого. котік так і не зміг попісять,лежав, вив весь вечір на ранок кот помер. бажаю тобі пройти через те саме павлюк!
Не один раз була у цього лікаря,так як кішка має алергію і може зйісти щось не те,лікування швидко дає результати,недавно стерелізували кішку,З НАРКОЗОМ,все супер,після операціі кішка швидко відійшла,рана затягнулась дуже добре,я задоволена,ні разу не запитав чи я пішки чи на машині(вже не говорячи про все інше),це просто якась маячня,деякі коментарі прсото смішно читати
Просто багато негативних відгуків пишуть дво троє людей під різними іменами((
Оминайте цю особу - ветеринар Павлюк, вул, Орлова 32,ветеринар з метою втюхати побільше препаратів не втсановивши діагноз приписав мікс ліків від різних діагнозів; і найгірше - вколов власноруч і прописав уколи ,які не вводяться внутрем'язево!!(( що спровокувало пошкодження м'язів на двох лапках куди кололи препарат простіше - скрізь де за 1,5 доби потрапив прерарат - м'язи почали відмирати, спочатку тиждень запевняв що буде все добре, поки шерсть не почала повнністю злізати із лапок((( Все що можу - попередити минати цю людину стороною((
Давно искал эту информацию<a href=http://agrolinepro.ru/upakovka-sigaret>!</a>
Христино, так, я Вас пам'ятаю, адіозна молода дівчина, вся в татуюваннях "от пьят до ушей". Якщо дійсно від таких препаратів, як "Дексаметазон", "Но-шпа", "Еофілін 24%" виникає після ін'єкцій атрофія м'язів, то Вам краще хоч якось ознайомитись з повною інструкцією лікарських засобів. Ваш відгук - повна нісенітниця! І ще, якщо я призначив судинорозширюючі препарати, то на це була підстава - тромбоз, що й і стало проблемою задніх кінцівок тварини. І уточнюйте, а не брешіть - на прийомі в мене Ви були всього 2 дні, а не цілий тиждень.
Всім рекомендую клініку на Орлова.P.S Я сама медсестра,прочитавши наклеп,який пишуть на лікаря - склалось враження,що ці відгуки писала одна та сама людина,яка хоче навмисно зіпсувати репутацію лікаря.
Бачу є негативні відгуки в адресу лікаря. Люди, схаменіться,навіщо поливати брудом людину, яка намагається врятувати вашого улюбленця.Зрозумійте,що навіть у людей є реакція на медикаменти, принаймні людина може сказати, що в неї болить, а тварина- ні.Тому лікар-ветеринар , як міношукач . орієнтується тільки на ваші розповіді про стан тваринки. Особисто, я йому дуже вдячна.Він допоміг з нашою улюбленицею (Жужею), провів складну операцію (в рахуйте в неділю!! це його вихідний), для того щоб врятувати нашу собачку. Кожен день, він робив нам перев"язки, дивився на стан тварини.Навіть коли йому телефонуєш ,він завжди візьме слухавку і порадить в телефонному режимі, що зробити.Дуже Вам вдячні!!!
Звирталися до багатьох лікарів , але допоміг тільки цей.Чудовий лікар
Вiктор Павлюк показав свою досвiдченнiсть у лiкуваннi.Одразу зреагував,як допомогти звiрятку( дегу).Мае чудовий пiдхiд до пiдопiчних.Постiйно на за,язку.
В мене два котика, зверталася і з інфекцією, кішка вже не їла, і з сечокам'яною хворобою,кіт вже день не ходив в туалет, і ще пару раз, лікар завжди привітний, огляне улюбленця, встановить діагноз. Ліки або дає свої, або купуєш в аптеці, не розумію чому стільки негативу
Ні в якому разі не зв'язуйтесь з цим "лікарем". Микола Леонідович Кондратюк думає лише як заробити грошей, на тварин йому начхати. Діагнози ставить пальцем в небо, без аналізів, без огляду, без рентгену. Чеків не видає. Історію лікування на руки не видає (або і зовсім не веде) Розцінки зі стелі: з одним і тим самим діагнозом одним називає ціну 100 грн., іншим 500 грн. Назв ліків теж не озвучує - їх треба витягувати з Миколи Леонідовича кліщами. Наша історія: собака прикульгувала на передню лапу, показали Миколі. Микола Леонідович відразу на око ставить діагноз - Артрит. Ніяких аналізів, рентгену, він навіть в руку лапу не взяв щоб оглянути. Відраз щось вколює собаці, начебто від артриту, бере за це 500 грн. Після уколу собаці раптово на очах стає погано, а через три години в неї вже спостерігаються виражені ознаки зруйнованої печінки. З ранку пес вже ледве встає. Веземо до Миколи. Микола Леонідович чимось прокапує собаку, знову ж не озвучивши назву ліків, нарешті бере аналіз крові, бере 500 грн. і відправляє додому. Вдома собаці надзвичайно погано, вона вже навіть не реагує на команди, пісяє кров'ю. Микола вже навіть не бере трубки, а потім поза зоною. Подзвонивши йому на інший номер з іншого телефону вдається таки до нього додзвонитися. Микола не очікував дзвінка і ще не придумав як викрутитися з ситуації. Виявляється в собаки дуже сильно пошкоджена печінка, але ніяких хвороб і інфекцій не виявлено. Як в здорової собаки за лічені години після уколу розвилася тяжка печінкова недостатність він пояснити не може. Але запевняє що ніякого лікування більше не потрібно, того що він там зранку прокапав достатньо і собака поправиться. В кінці кінців собака вмирає в страшних муках, а Микола розводить руками і каже що для нього це несподіванка, бо собака ж ще вчора такий нормальний був, бігав... Собака піднятися з землі не міг, а він каже - бігав. Ну дякую хоч не сказав що лікував кота, а не собаку... отаке от уважне відношення Миколи Леонідовича до тварин. За все лікування, котре почалося з поставленого на око Артриту, а закінчилося - лікуванням зруйнованої печінки і смертю собаки, Микола Леонідович встиг видурити 1500 грн. Висновки робіть самі
Дякую за допомогу киці Марусі.
Якісно зробив узд кішці.Після чого зробив операцію .видалив матку з гноєм.дуже вдячні.
Вночі пприняв. Відкапали нашого стафа Спасибі. ..
Лікар приємний Ціни також хороші У нас 2 котики лікували одного з них Лікування пройшло чудово Зараз лікуємо іншого Поки все йде добре,котику стає помітно краще Раджу цю клініку
На Гур'єва моїй собаці зробили стерилізацію. Вона померла через 6 год. так і не вийшовши з стану наркозу...
Дякую, Віктору Андрійовичу за спасіння мого Персика. Кіт три дні не міг нічого з'істи, все з блювотою виходло. Кіт відповідно схуд і змарнів. За один прийом у лікаря Павлюка, коту одразу стало краще. Професійно зроблений огляд, узд тс призгачене лікування зробили своє діло. Персик здоровий. Рекомендую цього лікаря.
Купiрував хвостик нашому песику, операцiя прошла добре, лiкар гарно знеболив собачка навiть не пискнула), через 3 годинки грався як нечого небувало. Рекомендую Вiктора Андрiйовича, хороший лiкар!!!
Це не лікар це псевдолікар, таким людям з тваринами працювати неможна. В котика почався цистіт. Він сказав привезти на огляд, нічого страшного не побачив, але вколов укол від якого котик чере 3хв помер, якому було всього рік. Причому це все відбулося в дитини на руках.На що він відповів що в кота від переляку невитримало серце. Ми возили кота на прививки в інший кінець міста і серце витримувало, а тут вирішили далеко від дому невезти, і не витримало серце?Я нікому непобажаю цього псевдо лікаря, Бог йому суддя, але улюбленця неповернути а дитина в депресії плаче по начах неспить. Обходьте цього лікаря десятою дорогою, якщо хочете щоб тварина була живою і здоровою.
Я вдячний Віктору за допомогу моїй лабрадорці.Я навіть не уявляю як це, лікувати тварину, адже вона не може сказати що у неї болить.Я нічого не тямлю в вет. медицині , тому покладаю надію на лікаря.Я знаю, що не завжди можна спасти тваринку, бо іноді лікарі безсилі в боротьбі з невиліковними хворобами. Але бачу як Віктор добре відноситься до своїх чотирилапих друзів і робить все можливе щоб їм стало добре).І в нього це виходить) .Дякую!
Лікувала у п. Віктора двох своїх тварин- собаку і кота. До речі і зараз у нього лікую підібраного песика. Кіт був важкий - витягнув. Собаку вилікував від піроплазмозу за пару днів. Можу порівняти рівень наданих послуг з київськими ветклініками. Бо проживаю там, а тут буваю з весни по осінь. Хороший, адекватний ветеринар, який переживає за тварину. Не лякає, не робить зайвих аналізів, не впарює всяку фігню. Просто лікує. Його можно набрати по телефону і порадитися. Якби результати його лікування моїх тварин мене не влаштовували, то підібраного песика я б до нього не привезла. Дякую Вам, пане Віктора за врятованих тварин, особливо кота)
Понад 10 років звертаємося за допомогою до п.Віктора. Впродовж всіх років спостерігав, консультував та лікував наших домашніх улюбленців. завжди був уважним та чуйним. Результатом були задоволені. А ось минулого літа у дворі будинку з'явилася киця, згодом і її четверо кошенят. Доглядали та годували всі небайдужі. Малечу прилаштували, кішка пере зимувала. У березні Віктор Андрійович її прооперував. Декілька днів перебувала під його наглядом у клініці, потім ми доглядали в квартирі. Лікар щоденно ставив уколи та перев'язував. Коли все зажило, кішку провакцинував. А з теплом вона вже ніжилася на сонечку. Тепер знову звернулися за допомогою до Віктора Андрійовича. Наша кішка зникла, а коли прийшла на подвір'я через 3 дні, то була зовсім знесиленою та з травмою хвоста. І знову їй не відмовили у клініці. І знову уколи, промивки, присипки... Так вже триває 5 днів. Вдячна киця почувається краще. Дякуємо, що у лікаря є час і для безхатьків, які багатьма містами України (Рівне входить до переліку) визнані частиною екосистеми.
Спасає на протязі 20 років наших тваринок. Віктору Андрійовичу дуже вдячні. Рекомендмо.
Доктор вилікував мог котика. Дякою.

Оставить отзыв