Ветеринарная больница

Ветеринарная больница

Рейтинг: 
2.7 (6 голосов)
Контакты: 

г.Луцк, ул. Франка, 46
тел.:(0332)48-44-5

Категория: 
Ветеринарные клиники

Отзывы

Випадково потрапили у цю клініку і дуже жалкуємо- котику був поставлений абсолютно невірний диагноз- важке захворювання нирок( доречі, який поставили без будь-яких клінічних досліджень)і , відповідно було призначене лікування, яке тільки нашкодило тварині. боже збав звертатись до таких лікарів.
лікував мою вівчарку від артриту, авітамінозу іще від......, викинув 1300 гривень ,порекомендували звернутись на грушевського27 там зробили знімок і побачили зміщення яке вже зрослось!...
Від неправильного лікування померла кіцька - 2 лікарі цієї "клініки" поставили 2 абсолютно різних діагнози, і як потім виявилось, вони обидва були неправі. Але було вже пізно. Дуже негативні враження, такі клініки треба закривати. Можливо хоча б комусь допоможе мій відгук, і це спасе життя іншим тваринкам.
Ліна.м.Горохів.Звернулись в клініку за Допомогою, в собаки артрит,відказали задні ноги.Допоміг ветлікар СЕРГІЙ,вказав діагноз,призначив правильне лікуання,щиро дякуємо.Хотілося б, що б в Горохові відкрили клініку з хорошими ветлікарями.Дуже просимо, ми Горохівчани,допомогти нам у цьому.В нас є хороша ветаптека на базарчику біля автостанції від Луцька, в ній дуже хороший спеціаліст Оля,досвічена,вихована людина,завжди прийде на допомогу,порадить.Велике спасибі Вам Сергій і Оля.
а мені Сергій вже двох собак врятував. А от його колега, то коновал.
згубив мені собаку дорогим і необдуманим лікуваням............УРОД !
Через нього померла моя собака, ставить діагноз без жодних аналізів, лікує аби грошей по більше витягнути з клієнта. А коли повела собаку в іншу клініку, виявилось що вона має зовсім іншу хворобу, яка легко лікується, дешевими таблетками. Але дорогоцінний час вже був втрачений і правильне лікування було надане пізно, коли в собачки почалися не відворотні зміни внутрішніх органів. В таких лікарів взагалі потрібно ліцензію забирати, якщо така існує. ДУШОГУБ.

Оставить отзыв