Олтанвет

Олтанвет

Рейтинг: 
4 (4 голосов)
Контакты: 

г. Ровно ул.Соборная 446
тел.: (0362) 400-664, (097) 405-46-45

Режим работы: 
Будни 9.00-19.00 виходные 10.00-16.00
Сайт: 
oltanvet@ukr.net
Категория: 
Ветеринарные клиники
О компании: 

Весь спектр клинических услуг:

  • Консультацыя
  • Диагностика-УЗД,рентген,биохимия,гематология,бакпосев,гистологыя...
  • Терапия-дневной стацыонар
  • Хырургыя- общеклыныческая,ортопедия,неворология,абномынальная,урология,торакальная,пластическая
  • Дерматология
  • Стоматология

Отзывы

Оперували дворову собаку,після лікування собака залишилася інвалідом.Дуже люблять гроші,на ваші почуття до тварин наплювати.Не мають досвіду і знань,невміють правильно діагностувати.Раджу обходити стороною збережете гроші і нерви.
На днях завез кошака,чето чесатся стал.Зафигачили уколов кучу,мазь дали,витаминов всунули,алергия сказали.Несколько сотен оставил-и нефига ,как чесался так и чешется дальше.Буду искать других врачей.
В олтані лікували двох тваринок,собачку і котика,в підсумку вони поздихали.В олтані хіба що,стрижку безпечно зробити можуть ну ще вуха почистити ,а якщось серйозне ,наприклад ,перелом кістки прооперувати,то після їхнього втручання собака інвалідом стає.Та операція коштує біля тисячі грн.ціни вдвічі більші за іші клініки Рівного,та це за дворові безприульні тварини.Можливо волонтери також в долі.Сумно дивитися, як халатно відносяться до тварини яку ти любиш.Обладнання покупляли ,в інтернеті розпіарені, а толку ніякого.Більше непіду в олтан.
Після візиту до лікарші Тетяни ,мій котик по дорозі додому почав задихатися,пішла піна з рота,посинів язик ,і він здох.Я привела до лікаря здорову тварину,а принесла неживу.Яка реклама була,який піар ,що тут такі врачі ,що вміють все ітд..Я буду всім рекомендувати обходити їх десятою дорогою.В мене навіть небуло бажання повідомити про мій випадок лікарші Тетяні настільки мені було боляче.
Стерелізацію кішки зробила в олтані і шкодую про це.Обладнання є а розуму ні.Роботу виконали халявно,шви розійшлися,тварину повторно шили,ох і ой намучалися ми, натерпілися,ще й грошей треба мати і в сумці і на кредитці,щоб вистачило оплатити послуги
Для покращення роботи ветеринарної клініки негативні на вашу думку випадки в роботі прошу повідомляти за телефоном +38 (067)7491082 або +38(066)4123197,вказувати фамілію лікаря,що був на прийомі та конкретний випадок(Число прийому,фамілію власника та суть звернення) Здоровя вам та вашим улюбленцям!
Вже в Луцьку, казали друзі, що хочуть спалити, тепер прийшли в Рівне. Халтурщики і здирачі грошей. Понтів багато,роботи нуль.Не одну тварину вгробили, скоро спалять.
Александр,я принесла к Вам здоровую кошку.Как же так? Что случилось с моей Тикси? Почему после кесарева она умерла? Вы же сказали что все будет хорошо. Доктор, которая приходила делала уколы и ставила капельницы сказала что такое состояние от того что молоко прибывает. Так почему она умерла?!
Вчора звернулися на Соборну 446 з котиком в якого був відкритий перелом коліна з зміщенням. Зробили операцію і той же день, сьогодні котика не стало...без слів...
Звернувся сюди влітку минулого року, порадили мені цю клініку друзі, був у розпачі, не знав, що робити, бо до того нам покромсали тварину на Орлова криворуким п’яницею якому ім’я Павлюк Віктор. Випадок був дуже складний, Олександр приїхав аж з Луцька і довів кота до пуття. Дякую вам велике!
Всіх дворових собак привозили на лікування до Діми і всі після того вмерли в страшних муках. Бездарний лікар, неук, не місце там тобі, Діма, калічити тварин!

Оставить отзыв