"Клиника мелких животных"

"Клиника мелких животных"

Рейтинг: 
3.3 (11 голосов)
Контакты: 

г. Тернополь, ул. Полевого, 2а
тел.: (0352) 24-52-56

Категория: 
Ветеринарные клиники

Отзывы

Дуже професійний лікар.Спас мені собаку.А другі лікарі даже першу медичну помочь не запропували.
На вул. Польового 2а, Яцишин Григорій Петрович 24-52-56; 066.900-21-93, вул.Польового, 2-А (за суп-м Київ, східний масив) Нашій собаці інший пес роздер живіт,(+вона була вагітна.. Цуценята вивалились разом із кишками.. Вибачайте за такі деталі) шансу вижити не було. Приніс тато її щоб вкололи укол щоб собака не мучилась, а лікар сказав "ти шо не бачиш що шо в мене люди? " ось така людська байдужість і професіоналізм лікаря який повинен допомагати і рятувати тварин.
Нікому не раджу даного лікаря. Зверталась 2 рази, жодного разу не справив хорошого враження, ні професіоналізму, ні гуманності. Черствість, пофігізм і непрофесіоналізм- ось девіз так званого лікаря.
Я навпаки, раджу всім Яцишина Григорія Петровича. Внаслідок розвитку перитоніту в нашої кішки відбувся розрив матки. Ми з Кременця привезли кішку до лікаря, котрий, незважаючи на зайнятість, в екстреному порядку прооперував. Дуже хороший і чуйний лікар. Звичайно, поки він оперував, інших відвідувачів він не приймав. Можливо наведений приклад також стосується аналогічної ситуації: під час операції до нього принесли собаку з роздертим животом. Звичайно, він не зміг прийняти.
Не рекомендую.Жахливе ставлення до тварин.Некомпетентний лікар абсолютно,за 5 хвилин поставив жахливий невірний діагноз:пухлина(собаці на момент огляду було 5 місяців) не встаючи із свого робочого місця.Навіть не доторкнувшись до собаки,не оглянувши її. Оминайте цю клініку!!!!

Оставить отзыв