" Доктор Айболит" клиника и аптека ветеринарной медицины

" Доктор Айболит" клиника и аптека ветеринарной медицины

Рейтинг: 
4.9 (45 голосов)
Контакты: 

г. Черновцы, ул. Полетаева, 11.
тел. 095-320-75-15.

Режим работы: 
Пн-Пт. 9:00-19:00, Сб. 10:00-16:00.
Категория: 
Ветеринарные клиники
Гостиницы для животных
Ветеринарные аптеки
О компании: 

З 20 квітня 2015 року розпочала свою роботу ветеринарна клініка та ветаптека "Доктор Айболит. В клініці проводяться: консультації та прийом тварин, вакцинація для собак, котів і кроликів; оперативне втручання( стерилізація, операції на внутрішніх органах, видалення пухлин і т.д.), терапія, амбулаторне та стаціонарне лікування тварин, послуги грумера та передбачений готель для тварин( перетримка).

В аптеці наявний широкий спектр протипаразитарних препаратів ( ошийники, краплі для топікального нанесення (спот-он), спреї, шампуні, а також препарати для дезінсекції приміщень, таблетки і суспезії антигельмінтні), очних та вушних крапель, протизапальних і болезпокійливих мазей, протигрибкових препаратів, регуляторів статевої активності кішок та котів, а також препаратів для сільсько-господарських тварин.

Ми працюємо для Вас і Ваших улюбленців , щодня з 9-19, в субботу з 10-16 за адресою, м. Чернівці, вул. Полєтаєва 11, біля оптики.

З будь-яких запитань звертайтесь за тел.095-320-75-15.

З любов'ю до братів наших менших, ветклініка " Доктор Айболит".

Отзывы

Спасибо огромное всему вашему коллективу ! Консультация по телефону.Очень профессиональное и приятное отношение !ВЫ спасли жизнь моей собаке !Всегда буду обращаться только к вам !

Оставить отзыв