"Айболит" ветеринарная клиника

"Айболит" ветеринарная клиника

Рейтинг: 
3.8 (9 голосов)
Контакты: 

г. Тернополь, ул. Б. Лепкого, 3
тел.:(0352)43-27-69

Категория: 
Ветеринарные клиники
Ветеринарные аптеки

Отзывы

клініка супер. Скільки раз звертались особиста, і по телефону консультувались, завжди допомагали, невідмовили жодного разу.Дякую я, мої кицюні.
Дуже вдячна Івану Федоровичу за його чуйність та відповідальність...
Сама краща клініка в Тернополі
Користуємося послугами лікарів цієї клініки недавно. Стерелізували кішку. Шов ідеальний, зажив без ускладнень. Недавно були з котиком. Діагнозу точного не поставили, але методом виключення взяли на контроль. Зато ввічливі і чуйні до тварин, а не такі як в нашому місті ( бояться підійти укол зробити, кричить тримає свого кота). Хоча все пізнається в порівнянні, можливо комусь і наш лікар допоміг...
Стерилізували кішку. Все ідеально, дякую.
Дякуемо Івану Федоровичу за консультації та лікування нашого Ципочки.
Клініка просто жахлива. Якщо вам байдуже на свою тварину, можете сміливо вести, в іншому випадку - не раджу. Мало не вбила лікуванням кота у цій клініці, як виявилось після тривалого витравлювання сильними антибіотиками - не те лікували........ Зараз все гаразд, але пів року після такого лікування сумно на кішку було дивитись. Можливо якщо стандартні процедури треба тварині зробити - то згодиться, але якщо є якесь захворювання... його потрібно діагностувати!!!!!!!! і робити це правильно. Є клініки, де тварину послухають, виміряють температуру, за потреби , зроблять аналізи, а не ставлять діагнози з голови! Можу лише додати, що я не єдина у цій своїй думці.
Якщо вам дорога ваша тварина - не раджу.

Оставить отзыв